Siemens Beyaz Esyalarınıza, Siemens Ankastrelerinize, Siemens Klimalarınıza  servis hizmeti vermekteyiz. Siemens Cihazlarınızda oluşan herhangi bir nedenden dolayı İstanbul' un her yerinden Siemens çağrı merkezimizi arayabilir yada servis talep formunu doldurarak servisimize ulaşabilirsiniz.

Siemens servis  doğruluğuyla , tüm orjinal ve yedek parçalar ekonomik fiyatlara bulunmaktadır. Alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla İstanbul geneline bakım, onarım, arıza, tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Siemens Beyaz Eşya, Siemens Ankastre, Siemens Kombi ve Siemens Klimanıza servis talepleriniz için 444 1 707 numaralı çağrı merkezimizi arıyarak bize ulaşabilirsiniz. Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik veriyoruz.

İstanbulun en iyi teknik servisi olan uzman  Siemens buzdolabı Servisi, Siemens dondurucu Servisi, Siemens çamaşır makina Servisi , Siemens bulaşık makina Servisi, Siemens ocak Servisi, Siemens Kombi Servisi, Siemens buharlı pişirici Servisi, Siemens fırın Servisi, Siemens aspiratör Servisi, Siemens davlumbaz Servisi, Siemens Ankastre ocak Servisi ve Siemens fırın Servisi, Siemens Ankastre buharlı pişirici Servisi ve Siemens aspiratör Servisi, Siemens Ankastre bulaşık makinası Servisi ve Siemens davlumbazlarınıza 7/24 servis vermektedir. Siemens servisi  güvenilirliğiyle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ilke edinerek Siemens Servis profesyonel kadromuzu en üst kalite standartlarına göre seçip özel eğitimler veriyoruz.


Valid XHTML 1.0 Transitional