Siemens Klima Servisi

                       

   

Klimalar insanların daha rahat ve verimli yaşaması amacıyla kapalı ortamların havasını soğutan, nemini alan, isteğe bağlı

olarak ısıtan toz ve partikülleri filtre eden cihazlardır.

Konutlardan araçlara, işyerlerinden eğitim mekanlarına kadar tüm alanlarda kullanılmaktadırlar.

Klima artık lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç duyulan bir cihaz olmuştur.Bu nedenle  sizin rahatlığınızı, isteklerinizi karsılamak için hızla çalışıyoruz.

Heat-Pump özelliği sayesinde split klimalar ısıtma konumunda elektrik enerjisi kullanarak ısı üretilmesi yerine ,dış ortamda bulunan ısıyı emerek ve iç ortama taşıyarak mekanı ısıtır. Böylece gereksiz enerji harcanmadan ortamın ısınması sağlanır.

Fan hızı otomatik ( auto), düşük (low), orta (med) ve yüksek (hıgh) olmak üzere 4 ayrı konumda seçilir.

Havadaki istenmeyen kötü kokular (sigara dumanı, vb.) temizler. koku gidericidir. Ayrıca,gazları emen filtrasyon sistemidir.Bakteri barındırmayan yapısı sayesinde bakterileri öldürür.

Klima, zaman ayarı ile açıp kapatılarak,mekana gelindiğinde istenilen derece temin edilmiş olur.Bu ayar ile enerji tasarrufu sağlamanın yanı sıra klimanızı istediğiniz saatte çalışıp,istediğiniz saatte kapanmasını programlayabilirsiniz.Zamanlama ( ayarlama ) süresi 0-24 saattir.

En önemli özelliği  sessiz çalışabilmesidir. Düşük volt özelliğiyle fazla elektrik harcamaz ve size çok yük olmaz.

Siemens Servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla İstanbulun tüm bölge ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Siemens Servislerinde Profesyonel hizmet noktamız ile haftanın 7 günü teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından faydalanabilirsiniz.

 

siemens klima servisi; inverter teknolojisine sahip salon tipi, duvar tipi, kaset tipi, yer-tavan tipi ve kanallı klimalarda bakım, montaj, arıza tamir ve onarım işlemlerinde etkin çözümler üretiyor. Yıllardır sektörde kazandığı tecrübesini ve deneyimlerini sizlerle paylaşmanın gururunu yaşamaktadır. İstanbul genelinde 7/24 hizmet veren siemens klima servisi, konusunda uzman, eğitimli ve sertifikalı teknik servis ekipleri, her noktaya anında ulaşabilen geniş araç filosuyla hızlı ve kaliteli servis hizmetini müşterilerine ulaştırıyor.
 
İstanbul’un her ilçesinde arıza, bakım ve montaj işlemleri yapan siemens klima servisi en ucuz fiyatlarla sorunlarınıza anında cevap veriyor.
 
TSE belgeli siemens klima servisi hizmeti ile klima kullanıcılarına 1 yıl işçilik garantisi veriyor. Bakım ve arıza tamir işlemlerinde orijinal yedek parça kullanımına özen gösteren elemanlarımız, bu sayede cihazın ömrünü uzatıyor. Müşterileri odaklı çalışmayı ilke edinen siemens klima servisleri, peşin ödemelerde indirim ve kredi kartı ile kapıda ödeme olanağı sunuyor.


Siemens Servis talepleriniz için 444 1 707 numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilir  veya http://www.siemens-beyazesya-servisi.com

 

 

 

  


Valid XHTML 1.0 Transitional