Siemens Elektrik Süpürgesi Servisi

Siemens elektrikli süpürge servisi olarak her türlü ve her marka elektrikli süpürgeni itinayla tamir edip ve bakımını yapıp size teslim ediyoruz. İstanbulun her bölgesine elektrikli süpürge servisi hizmeti veriyoruz.Yaptığımız her işe bir yıl işçilik ve parça garantisi veriyoruz..Orjinal yedek parça kullanıyoruz.

Siemens elektrikli süpürgelerde,çıkartıldığında kendiliğinden kilitlenen ve özel bir materyalden oluşan üç katlı toz torbaları vardırç Bunlar sadece tozu hapsetmekle kalmaz torbaya çekilmiş olan polen ve bakterilerin %99 unu güvenli bir şekilde imha edilmeye hazır halde tutar. Ayrıca tüm Siemens toz torbaları antibakteriyel işleme tabi tutulur,böylece torba içinde toplanmış herhangi bir bakteri veya mantarın çoğalması engellenmiş olur.

Air Flow hava akış kontrol sistemi ve patentli Air Safe  güvenli hava sistemi sayesinde emilen hava tüm filtrelerden mükemmel hijyen sağlar. Böylece çok ince tozların bile % 99,97 oranında dısarı çıkmasını engeller. Bu sistem, özellikle toza alerjisi olanlar için mükemmel bir çözüm!

Çok katlı filtreleme özelliğine sahip HEPA filtre, sigara dumanını ve en ufak toz zerreciklerini bile emer. %50 daha geniş motor koruyucu yüzeyi, %20 daha geniş hortum çapı,daha geniş bağlantı yeri,hava kontrol sistemi, % 25 daha geniş egzoz filtre yüzeyi. Bu sayede daha iyi hava akısı sağlarken kusursuz yapısı sayesinde mükemmel toz tutar.

 

Siemens Mağazalarında Siemens Sessiz Elektrik Süpürgeleri sizleri bekliyor.
Siemens Sessiz Elektrik Süpürgeleri Relaxx`x ProSilence Plus: Yeni SilenceSound System sayesinde çok sessiz ve çok güçlü.
Siemens Sessiz Elektrik Süpürgeleri Çok Sessiz ve Çok Güçlü.
Sessizlik ve performans, bu elektrikli süpürgede bir arada.
Sessizliğin gücünü siz de keşfedin, sessizken de güçlü olunabileceğini Siemens Relaxx`x Elektrikli Süpürge ile fark edin.
 
 
Sessizlik ve performans, bu elektrikli süpürgede bir arada.
Siemens Sessiz Elektrik Süpürgeleri Bir bakışta en önemli avantajlar
 
1. Siemens Sessiz Elektrik Süpürgeleri Çok sessiz
Relaxx’x ProSilence Plus, SilenceSound System™ sayesinde Siemens`un en sessiz, toz torbasız elektrikli süpürgesidir.
 
2. Siemens Sessiz Elektrik Süpürgeleri Çok güçlü ve dayanıklı
RobustAir™ sistemi yüksek hava akımı üretip, mükemmel temizlik sağlar.
 
3. Siemens Sessiz Elektrik Süpürgeleri Bakım maliyeti çok düşük
Akıllı SensorBagless™ filtre sistemi sayesinde Siemens Relaxx’x ProSilence Plus elektrikli süpürge, kendi kendini temizler ve süpürgeyi çok uzun yıllar boyunca optimum performans seviyesinde kullanarak, mükemmel temizliğe ulaşmanızı sağlar
 
4. Siemens Sessiz Elektrik Süpürgeleri Ek masraflara elveda
Yüksek teknolojiye sahip yıkanabilir HEPA ve GORE™ filtrelerini elektrikli süpürgenizin ömrü boyunca kullanabilirsiniz. Her zaman kolayca boşaltabileceğiniz toz konteyneri sayesinde, toz torbası masrafına gerek kalmaz
 

Ergonomik süpürge tutma yeri.

 

4 farklı süpürme başlığıyla her köşe tertemiz. Yastıklar ve mobilyalar için farklı iki fırça ve biri uzun biri kısa 2 ayrı ek parçayla temizlik daha da kolaylaşıyor.. Üstelik tüm bu parçalar elimizin altında; ergonomik  tutma yerinde…

Bize ulaşmak için adresimize gelebilir 444 1 707 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir veya www.siemens-beyazesya-servisi.com  a girerek destek forumu oluşturup bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

  


Valid XHTML 1.0 Transitional