Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Siemens Master Class Serisi çamaşır makinelerinde bulunan varioPerfect özelliği sayesinde hem zaman hem de enerjiden tasarruf yapılıyor. Sürtünmeden kaynaklanan enerji kaybını ortadan kaldıran Master Class, böylece önceki tüm çamaşır makinelerinden daha az enerji kullanıyor.

Lekelerin nasıl çıkarılacağını çok iyi biliyor !

 
Dünyanın ilk otomatik leke çıkarma programlı otomatik çamaşır makinesi Siemens'ten.Siemens S serisi çamaşır makinelerinden bazıları kan,çimen,çikolata,şarap lekesi gibi 16 farklı leke çeşidine hangi müdaheleyle etkin temizlik  sağlanabileceğini LCD diyalog göstergesi üzerinden gösteriyor.
 
Siemens  Servislerinde Profesyonel hizmet noktamız ile haftanın 7 günü teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından faydalanabilirsiniz.
 

Çamaşır Makinesi Çalışmıyor ?

Elektrik Bağlantısını ve Sigortayı Kontrol Edin.
Arıza Elektriksel ise Elektrikci Çağırın.

 

Elektrik Geliyor Makine Çalışmıyor ?

  1- Makinenin elektronik beyni hasar görmüş olabilir
  2- Makinenin elektrik motoru arıza yapmış olabilir.

 

Çamaşır Makinesi Su Alıyor Su Boşaltmıyor ?


  1- Tahliye kanalı tıkalı olabilir,
  2- Elektronik beyin kumanda etmiyor olabilir,
  3- Su boşaltmaya yarayan su pompası arıza yapmış olabilir.

Çamaşır Makinesi Su Kaçırıyor ?

  1- Pis su giderinin tıkalı olup olmadığını kontrol edin.
  2- Makinenin su giriş ve su tahliye hortumlarını kontrol edin.
  3- Makinenin su pompası keçelerden kaçırıyor olabilir
  4- Kazan delik olabilir.

 

 

Siemens Çamaşır Makinesi  

 
Teknoloji devi Siemens, son buluşu "Maxx 7" ile hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Bir dünya rekorunun da kırılmasını sağlayan bu çamaşır makinası, "Süper-Kısa 15" programıyla  temizlikten ödün vermiyor. Kısa yıkamalar, az kirli ve miktarı az çamaşırlar için ideal bir seçenek olan bu program ile ana yıkama, iki durulama ve sıkma işlemini 15 dakika gibi rekor sürede tamamlıyor. Hızlı yaşama ayak uyduran bu yeni teknoloji çamaşır makinesi, hayattan zevk almanız için sizlere daha çok zaman bırakıyor.
 
Maxx 7, modern yaşamın en büyük değerlerinden biri olan zamandan tasarruf etmenizi sağlayan "Süper-Kısa 15" programının yanısıra, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek, kolay ütüleme imkanı veren ve modern tekstil/koyu renkli çamaşırlar için ideal olan, "Sentetikler Özel" yıkama programını içeriyor. Bu program renkli çamaşırların solmasını da engelliyor.
 
Program, özellikle rengi birkaç kullanımdan sonra ağaran siyah ve diğer koyu renkli çamaşırlara maksimum temizlik sağlarken boyalarının her yıkamada akıp gitmesine ve orijinal renklerini kaybetmelerine engel oluyor.
Tüm bu programların yanı sıra, Maxx 7'nin dijital ekranından, hata yapmaktan korkmadan istediğiniz ayarları yapabiliyorsunuz çünkü Maxx 7 "akıllı elektronik" sistemiyle, sizden  kaynaklanabilecek kullanım hatalarını engelleyerek makinanınızın ve çamaşırlarınızın ömrünü uzatıyor.
Kısaca, bu yaz uğurlu sayımız 7 olacak, çünkü Siemens Maxx 7 her türlü çamaşırınızı güvenle ve en kısa zamanda yıkarken, artan zamanda siz hayatınızın tadını çıkartacaksınız!
 
Siemens Servislerinde Profesyonel hizmet noktamız ile haftanın 7 günü teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından faydalanabilirsiniz.
Siemens Servis talepleriniz için 444 1 707 numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.
 
Tüm özellikleri tam verimle çalışan çamaşır makinelerinizde herhangi bir sorunla karsılaştıgınz takdirde güvenle 444 1 707 Özel Siemens çağrı merkezimizi arayabilir veya http://www.siemens-beyazesya-servisi.com  internet adresimizden bize ulaşabilir servis formu açabilir ve sorununuzu bize bildirebilirsiniz.
 

 

 

 

 


Valid XHTML 1.0 Transitional