Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

A enerji sınıfındaki bulaşık makinelerimiz  size enerjiden tasarruf sağlarken 13 kişilik geniş bulaşık kapasitesiyle maddi yönden destek sağlamakta.

Geliştirilmiş sensörler sayesinde bulaşıklarınızın kirlilik derecesine göre en uygun yıkama ısısı 45 ile 65 derece arasında otomatik olarak ayarlanır. Bu dereceler bulaşık makinelerinde en çok tercih edilen ısı aralığındadır. Böylece her zaman mükemmel yıkama sonucu elde etmeniz sağlanır.

TurboSpeed 20 özelliği sayesinde bulaşıklarınız yanlızca 20 dakikada tertemiz olur.İlk yıkamadan sonra makineniz ısınır ve tekrar yeni bir 20 dakikalık turbo programı için hazır hale gelir.Böylece birkç defa peş peşe yıkama gerçekleştirilir. Buda size hem elektrik hemde su bakımından tasarruf demektir.

Siemens bulaşık makinelerinde bulunan varioSpeed özelliği ile seçtiğiniz programın süresini %50’ ye varan oranda kısaltabilirsiniz. Kısa sürede temiz bulaşıklara ihtiyacınız olduğunda veya misafiriniz geldiğinde bulaşıklarınızı yıkama ve kurutma performansından ödün vermeden, su miktarı, yıkama ısısı ve püskürtme basıncını artırarak %50 zaman tasarrufu ile yıkayabilirsiniz. Kısacası hem çevreye katkı sağlar, hem de iki kat daha hızlı bulaşık yıkayabilirsiniz!! Yalnızca Siemens’ te bulunan bu yenilikçi özelliğin keyfini çıkarmak kalır.


RackMatic® sayesinde üst sepete uzun saplı bardakları, alt sepete ise büyük tabak ve tencerelerinizi rahatça yerleştirmek için üst sepet doluyken bile yükseklik ayarlaması yapabilirsiniz.

Yeni DosageAssist sistemi ile, tablet deterjan, yıkama sürecinin en uygun zamanında, otomatik olarak üst sepetin içindeki özel deterjan bölmesine düşerek, yıkama süresince kontrollü olarak çözülür. Böylelikle her seferinde en iyi yıkama performansı sonuçlarını alırsınız.Otomatik kapanma ve tus kilidi sayesinde çocuklar için güvenlik sağlar ve elektrikten tasarruf elde etmiş olursunuz.

Siemens  Servislerinde Profesyonel  hizmet noktamız ile haftanın 7 günü teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından faydalanabilirsiniz.

 

 

Doğa dostu bulaşık makinesi: Enerji israfına Karsı Tavsiyeler:
 
-Normal kirli, aşırı yağlı olmayan bulalaklarınız için Eco 50°C* programını tercih edin. - Bulaşık makinenizi tam olarak doldurduktan sonra çalıştırın.
- Bulaşıklarınızı makineye koymadan önce akan suyun altında temizlemeyin; sadece yemek artıklarını üzerlerinden bir peçeteyle alın, bu yeterli olur.
- Az kirli bulaşıklar için kısa veya özel bir yıkama programı kullanın.
- Program bittikten sonra, bulaşık makinesini hemen kapatın.
* Daha az su ve enerji tüketmek için doğal kaynakları en verimli şekilde kullanan Eco 50 °C programının süresi diğer programlara göre daha uzundur.
 
Kalite aynı zamanda bir tecrübe işidir.
“Yüksek kalite, performans ve sürdürülebilirlik standartlarımızı kanıtlamayan tek bir cihaz fabrikalarımızdan çıkamaz” Robert siemens 1886 yılında küçük atölyesinde bu inançla işe başlamıştı, bizler de bugün aynı şekilde devam ettiriyoruz. Nasıl mı ? İnsanların ihtiyaçlarına uygun, uzun ömürlü, güvenilir ve yüksek enerji tasarruflu ev aletleri geliştirerek.
siemens bulaşık makineleri dünyanın bulaşığını yıkar hem de dünyayı koruyarak.

 

Siemens Servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla İstanbulun tüm bölge ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Herhangi bir sorunda 444 1 707 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilir veya http://www.siemens-beyazesya-servisi.com  adresimizden servis formu açtırabilir gerekli desteği alabilirsiniz.


Valid XHTML 1.0 Transitional