Siemens Buharlı Pişirici Servisi

 

Siemens'in buharlı fırını ile yiyecekleriniz leziz bir şekilde hazırlanırken, pişirme işlemi buharla gerçekleştiği için ne katı ne de sıvı yağ kullanmanıza gerek kalıyor. Yiyeceklerinizin rengini, aromasını, vitamin ve minerallerini koruyan bu sistem ile pişen sebzeleriniz eskisinden daha gevrek, patatesleriniz ve balıklarınız ise dağılmayacak bir şekilde hazırlanıyor. Siemens'in HB36D570 model gömme çelik buharlı fırınında 3 farklı pişirme fonksiyonu birarada yer alıyor. Fırında 40° - 100° C arasında buharlı pişirme, 30° - 230° C arasında normal pişirme, 120° - 230° C arasında kombi (yani buharlı+normal pişirmeyi birlikte yapabiliyor) seçenekler bulunuyor. Buharlı fırınlarda ayrıca mayalı hamurla yapılan ekmek vs. gibi yemekler icin geliştirilmiş hamur kabartma ve Avrupada yeni bir trend olan etin yavaş yavaş pişirilerek yumuşacık olmasını sağlayan hassas pişirme özelliği de bulunuyor.


32 litre iç hacime sahip fırında bulunan ağırlık otomatiği göstergesi özelliği ile sadece kullandığınız yiyecek malzemesinin türünü ve ağırlığını girerek kalan tüm işlemleri cihazınıza bırakabiliyorsunuz. Böylelikle doğru pişirme yöntemini, gerekli olan pişirme gücünü ve pişirme sürelerini ayarlamanıza gerek kalmadan istediğiniz yemeği rahatlıkla pişirebilirsiniz. Buharlı fırında bulunan hafıza fonksiyonu sayesinde en çok kullanılan pişirme programını hafızaya alarak tekrar kullanılmak istendiginde ayarların baştan yapılmasına gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Digital göstergesi ve timer özelliği olan buharlı fırınınızı 24 saat önceden programlıyabilir evde yokken bile yemek pişirebilirsiniz.


Buharlı fırına ek alabielceğiniz sıcak tutma çekmecesi özelliği ile de yemeklerinizin servis edilmeden önce soğumamalarını sağlayabilir, eğer arzu ederseniz sıcak tutma çekmecesini servis takımlarınızı ısıtmak veya yiyecek maddelerinizi çözmek için de kullanabilirsiniz.

Siemens  Servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla İstanbulun tüm bölge ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Siemens   Servislerinde Profesyonel hizmet noktamız ile haftanın 7 günü teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından faydalanabilirsiniz.

Siemens Servis talepleriniz için 444 1 707 numaralı çağrı merkezimizi arayıp veya http://www.siemens-beyazesya-servisi.com adresinden servis formu olusturup bize ulaşabilirsiniz.
 

 


 


Valid XHTML 1.0 Transitional