Beyoğlu Siemens Servisi öts

Beyoğlu Siemens Servisi Özel Servis Hizmetleri olarak bulunduğu bölgesine vermiş olduğumuz beyaz eşya klima servis hizmeti ile tüketicilerimizin beyaz eşya klima cihazlarının bakım onarım hizmetlerini vermekteyiz. Tüketicilerimizin Çağrı merkezimizden bize ulaşarak oluşturmuş olduğu servis kaydından sonra teknisyenlerimiz müşterimizin adresine 24 saat içerisinde intikal etmektedir.

Vermiş olduğumuz hizmet sırasında yerinde onarım yapılamayan cihazlar için konsinye ürün verilerek cihazlar atölyeye alınarak onarım işlemi tamamlanır. Azami tamir süresi yasal olarak 21 iş günüdür en hızlı onarım işlemi gerçekleştirilerek müşterimize cihazı bakımı yapılarak teslim edilir.

Bölgesine vermiş olduğumuz beyaz eşya ve klima onarım hizmetlerini iş bitiminden sonra çağrı merkezinden değerli müşterilerimize ulaşılarak hizmet değerlendirmesi yapmaktayız.

Verdiğimiz hizmet yetkili servis kalitesinden daha iyi olmak kaydıyla ödün vermeden özel teknik servis hizmeti vermekteyiz. Beyoğlu Siemens Servisi bölgesinde siemens marka hangi cihazınız olursa olsun hemen bizi arayın 444 1 707 nolu telefondan ulaşabilirsiniz 1 yıl işcilik ve yedek parça garantisi sunmaktayız.


Valid XHTML 1.0 Transitional