Siemens Servisi öts

İstanbul un iki yakası Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere tüm İstanbul un ilçe geneline siemens beyaz eşya klima özel servis hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimiz çağrı merkezinden oluşturdukları kayıt dan hemen sonra 24 saat içerisinde müşterilerimizin belirtmiş oldukları adres tecrübeli teknik kadromuz ile cihaz onarım işlemlerine başlamaktayız.

Teknisyenlerimizin gerekli kontrollerinden sonra siemens marka cihazlarınızın yerinde onarım işlemi gerçekleşmemesi durumunda ikame ürün tahsis edilerek cihazlarınız atölyemize alınarak onarım işlemlerine devam edilmektedir.

En hızlı şekilde onarım işlemi tamamlanarak yasal süreçler geçmeden değerli müşterilerimize ürünleriniz teslim edilir. Yapılan işlem ve değişen parçalar 1 yıl servis garantisi içerisindedir siemens marka cihazlarınızı özel servisimizde kaliteden ödün vermeden güven içerisinde bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştire bilirsiniz.

Servis hizmetlerimiz içerisinde beyaz eşya grubu olarak buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi fırın mikrodalga davlumbaz onarımlarını kapsamaktadır. Yedek parça tedarik sürecini servis hizmetini veren teknisyenden yada çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Servis hizmetlerimizin diğer kolu olan siemens klima servis hizmeti de split klima bakım onarım montaj yer değişimi işlemlerini siemens özel servisimiz gerçekleştire bilir 7 – 24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Atölye de bulanan cihazlarınız üçüncü şahıs sigortası kapsamında olmaktadır güven içerisinde olabilirsiniz.

Tse noktalı siemens özel servis istasyonumuzu ziyaret edebilir cihaz onarımını görebilirsiniz.

Servis kayırlarınız için 444 1 707 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.


Valid XHTML 1.0 Transitional